20111101

like lomo

Nina Simone - Feeling Good
Break in blogging have this special thing, that as longer it takes, that harder is to come back to spectacular showdown: with lot of awesome photos, their amazing nature and other stuff that can kick some ass; make you have full body visual orgasm. Recepture for not being invited to this party? Uploading phots with nothing incommon with fasion <trollface>
There are shots from a few greate days. Since tomorrow we're coming back with passion to make some new photos. I'm the biggest idler on the world: i didn't show you what I bought in july yet.
Przerwy w blogowaniu mają to do siebie, że im dłużej trwają tym trudniej zebrać się do spektakularnego powrotu, który zajebistością zdjęć, klimatem i wszystkim innym skopią dupę, doprowadzą do wizualnego orgazmu. Recepta na brak uczestniczenia w tej zabawie? Wrzucenie zdjęć zupełnie nie związanych z modą. Trollface. Ujęcia z kilku cholernie udanych dni. A od jutra wracamy z prężeniem się do obiektywu. Jestem największym leniem na świecie, nie pokazałam Wam jeszcze zakupów z lipca.

11 comments:

 1. kolory i Ty na pierwszym zdjęciu - super!

  ReplyDelete
 2. Na tym pierwszym zdjęciu wyglądasz niesamowicie. Te wszystkie ciuchy i dodatki wyglądają ze sobą bardzo ciekawie, lubię to!

  ReplyDelete
 3. dobry, trashowy klimat

  ReplyDelete
 4. dobre zdjęcia! i ten tekst z początku mega

  ReplyDelete
 5. really nice pics!! loveee the one with the flamingo's!

  <3

  ReplyDelete
 6. Hi! Beautiful pictures!! I'm your new follower! Follow me too if you want!!

  ReplyDelete
 7. flamingi zawsze mnie rozczulają - uwielbiam.

  ReplyDelete
 8. loved ur 'fuck it' post - v.straight forward...

  thanks for leaving a comment on my blog...

  love ur blog...now following

  xxT

  ReplyDelete

Callifornication nie gryzie♡